Бөлім:Роботтар мен киборгтар әлемі. Айзек Азимов «Мен роботпын» жинағынанүзінді |
|
||||
Күні: |
|
||||
Сынып:9 (көкжиек баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
Сабақтың тықырыбы:Гуманоид роботтартуралы не білесің? |
|
||||
Сабақтың мақсаты:9.2.1.1 берілгентақырыпқасайсөздердіорындықолданаотырып, мақсаттыаудиторияғаарналғанауызшамәтіндерқұрау; |
|
||||
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру.
Тыңдалым. |
Сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: Роботтар ым-ишараны түсінеді.
Бейнежазбаны тамашалайды, мазмұны бойынша әңгімелейді.
Суреттер бойынша 4-5 сұрақ дайындап, көршісінен сұхбат алады.
|
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды.
ҚБ:Қошемет арқылы бағалау
«Бағдаршам» әдісі арқылы бағалау
|
Слайд
Бейнежазба
Суреттер
|
|
Сабақтың ортасы |
Жазылым. 2-тапсырма Көп нүктенің орнына қажетті қосымшаларды қойып жаз. Ол қосымшаларды неге қойғаныңды түсіндір.
3-тапсырма Мәтінді тыңда. Мәтінде жауабы бар сұрақты белгіле. Сұрақтарға жауап бер.
Жазылым. 4тапсырма Мәтінді тыңда. Мәтіндегі роботтар туралы қысқаша мәлімет жаз.
|
Көп нүктенің орнына қажетті қосымшаларды қойып жазады.
Берілген мәтінді тыңдайды. Мәтінде жауабы бар сұрақты белгілеп, сұрақтарға жауап береді.
Мәтінді тыңдайды. Мәтіндегі роботтар туралы қысқаша мәлімет жазады. |
ҚБ:«Смайлик» әдісі. Бәрі дұрыс болса, көңілді смайлик, қате болса көңілсіз смайлик, дұрыс емес болса , ашулы смайлик.
Басбармақ
Мұғалімнің бағалауы жүзеге асады. |
|
|
Сабақтың соңы |
Оқылым. Айтылым. 5-тапсырма Мәтінді оқы. Түсінгеніңді айт.
|
Мәтінді оқиды, тақырып қояды. |
ҚБ:Қошемет арқылы бағалау
|
|
|
Үйге тапсырма беру |
5-тапсырманы оқу, түсінгенін айту. |
|
|
|
|